Revizní dvířka

Výrobou a prodejem revizních dvířek se zabýváme již od roku 2004. Na základě požadavků Vás našich zákazníků jsme velmi rychle rozšířili výrobu revizních dvířek na všechny možné rozměry, tvary a provedení.
Jedním z nejčastějších požadavků jsou revizní dvířka pod obklad. Nároky na tyto dvířka stále stoupaly a tím jsme byly nuceni zdokonalit postup výroby. Nyní jsme schopni vyrobit revizní dvířka pod obklad s přesností 1mm. To znamená, že Vá vyrobíme dvířka do obkladů s 1mm spárou.

Prohlédněte si náš nový katalog revizních dvířek Kami!

Výroba revizních dvířek

Program výroby revizních dvířek firmy Kami s.r.o. poskytuje celou řadu kvalitních výrobků, které lze snadno aplikovat jak do sádrokartonových systémů, tak i do klasických zděných konstrukcí (cihla, tvárnice, ytong a dalších). Námi vyráběná revizní dvířka vynikají svojí jednoduchou konstrukcí při zachování maximální kvality. Při výrobě používáme osvědčené materiály renomovaných dodavatelů.

postup výroby revizních dvířekvýroba revizních dvířekrevizní dvířka jejich výroba

Rám revizních dvířek je vyráběn z hliníkových profilů, které se nejprve nařežou a poté se svaří do požadovaného tvaru a rozměru. Nejčastější výplní revizních dvířek jsou sádrokartonové desky, ale dle Vašeho přání jsme schopni výplň dvířek udělat téměř z čehokoliv ( aquapanel, OSB deska a pod).

Použití revizních dvířek

Revizní dvířka se používají všude tam, kde potřebujeme zajistit technické vstupy, nebo k zakrytí různých servisních otvorů. Revizní dvířka můžeme snadno aplikovat do stěn, podhledů a stropů různých konstrukcí a materiálů. Nejčastější použití revizních dvířek:

Jak revizní dvířka fungují?

Otvírání a zavírání dvířek:
Otevírání revizních dvířek zajišťují zámky, které fungují tak, že po jejich mírném stlačení dvířka odskočí a sami se otevřou. Zavření se provádí obdobně, dvířka dovřeme a v místě zámků mírně zatlačíme čímž dojde k uzavření dvířek.

Na přání zákazníka můžeme revizní dvířka vyrobit s uzamykatelným zámkem, který lze otevřít s použitím příslušného klíče či čtyřhranu.

Rozměry a tvary revizních dvířek

Vyrábíme revizní dvířka těchto tvarů: čtvercová, obdelníková, ale i kulatá. Nebráníme se výrobě i jiných tvarů, pokud to bude technicky proveditelné.

Naše dvířka mají i jisté limity týkající se jejich velikosti. Zatím nejmenší námi vyrobená dvířka měli rozměr 100 x 150 mm, ale takto malým otvorem prostrčí ruku možná jen malé dítě. Opakem byla největší vyrobená revizní dvířka o rozměrech 2400 x 1800 mm. Při takto velkých rozměrech musí být brán zřetel především na vysokou váhu celých dvířek a tomu odpovídá i jejich konstrukce.

Typy revizních dvířek, která výrábíme či dodáváme

Nabídka služeb

Fotogalerie

Rychlý kontakt

KAMI s.r.o.
U chaloupek 13/14
182 00 Praha 8

tel: +420 283 910 391
fax: +420 283 910 391
mobil: +420 724 354 202
mail: info@revizni-dvirka.eu

UPOZoRNĚNÍ

Spotřebitel není oprávněn, dle par.53 odst .8 písm. c) zákona č. 40/1964 sb., občanský zákoník, vrátit plnění (zboží ) bez udání důvodů do 14-ti dnů od data převzetí, pokud se jedná o plnění (zboží) upravené dle přání spotřebitele, které si spotřebitel objedná prostřednictvím prostředků komunikace na dálku (internet).

Mezi neupravené zboží patří standardní rozměry výrobků : (200x200 , 300x300 , 400x400 , 500x500 a 600x600mm)